Dni Otwarte w Przedszkolu

Pierwsze spotkanie z przedszkolem to bardzo ważne wydarzenie w życiu małego dziecka. Dlatego w dniach 15-16 lutego 2016 r. w godzinach od 09.00 do 11.00 odbyły się w naszym przedszkolu Dni Otwarte, podczas których przygotowanych było wiele atrakcji dla przyszłych przedszkolaków.

Rodzice podczas Dni Otwartych mogli zapoznać się z ofertą przedszkola, Kadrą Pedagogiczną i salami zajęć, a najmłodsi do woli bawić się wszystkimi zabawkami. Dzieci chętnie włączały się do zajęć zorganizowanych przez nauczycielki w poszczególnych grupach wiekowych. Przyszli wychowankowie podczas swobodnych zabaw mieli okazję zapoznać się z rówieśnikami oraz oswoić z nowym miejscem, aby we wrześniu chętnie i bez obaw do niego wrócić.