Dni Otwarte w Przedszkolu

Rozpoczęcie edukacji przedszkolnej, to przełomowy moment w życiu dziecka i jego rodziców. Stanowi on często pierwszą okazję do kontaktu z grupą społeczną. Aby ułatwić dzieciom proces przyszłej adaptacji i już teraz zapoznać z nowym miejscem, w dniach  15-16 lutego 2016 r. w godzinach od 9.00 do 11.00 zorganizowaliśmy w naszym przedszkolu Dni Otwarte, podczas których przygotowaliśmy wiele atrakcji dla przyszłych przedszkolaków.

Rodzice podczas Dni Otwartych mogli zapoznać się z ofertą przedszkola,  Kadrą Pedagogiczną i salami zajęć, a najmłodsi do woli bawić się wszystkimi zabawkami. Dzieci chętnie włączały się do zajęć zorganizowanych przez nauczycielki w poszczególnych grupach wiekowych.

Przyszli wychowankowie podczas swobodnych zabaw mieli okazję pobawić się w grupie rówieśniczej , a także zapoznać się z przedszkolem, aby nowe miejsce dostarczyło samych pozytywnych skojarzeń.