Jesteś tutaj:

„Dzień Babci i Dziadka”

Styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych, szarych dni. Mimo to w tym wydawałoby się smutnym miesiącu są dwa niezwykłe dni, jedyne w swoim rodzaju, kiedy każdemu serduszka biją mocniej, jest to święto naszych kochanych i niepowtarzalnych Babć i Dziadków.

Dlatego dnia 21 stycznia dzieci z grupy starszaków bez tremy wyraziły w wierszach , piosenkach i tańcu to co czują, a tłumnie przybyli Dziadkowie nie kryjąc wzruszenia i łez, nagrodzili wnuczęta gromkimi brawami. Gorące uściski i całuski potwierdziły, że Babunia i Dziadziuś to najukochańsze istoty, a upominki przygotowane samodzielnie sprawiły ogrom radości. I choć za oknem prawdziwa zima to w sali panował nastrój wiosenny. Wspólna zabawa i biesiada przy słodkim poczęstunku dopełniły naszą uroczystość, która na długo pozostanie w naszej pamięci.