Uroczystość przedszkolna „Dzień Babci i Dziadka”

Styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym szarych dni. Mimo to w tym, wydawałoby się smutnym miesiącu, są dwa najpiękniejsze dni, jedyne w swoim rodzaju, kiedy każdemu serduszka biją mocniej. Jest to święto naszych kochanych i niezastąpionych Babć i Dziadków.

W tych dniach Dziadkowie i Babcie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości.

Dlatego dnia 20 stycznia dzieci z grupy starszaków, 21 stycznia dzieci z grupy średniaków im 25 stycznia 2016r. dzieci z grupy maluchów bez tremy wyraziły w wierszach, piosenkach i wesołych tańcach to, jak ważni i kochani są dla nich Babcia i Dziadek. Tłumnie przybyli Babcie i Dziadkowie nie kryjąc wzruszenia i łez, nagrodzili wnuczęta gromkimi brawami. Przekonali się, że ich wnuczęta to wspaniali aktorzy, prezentujący talenty muzyczne i taneczne.

Gorące uściski i całuski potwierdziły, że Babunia i Dziadziuś to najukochańsze istoty, a upominki przygotowane samodzielnie przez przedszkolaków sprawiły wiele radości. I choć za oknem prawdziwa zima to w sali, dzięki przygotowanym dekoracjom oraz radosnym humorom panował wiosenny nastrój. Wspólna zabawa pod kierunkiem wychowawczyni grupy i biesiada przy słodkim poczęstunku dopełniły naszą uroczystość. Pozostanie ona na długo w pamięci zarówno dzieci, jak i Babć i Dziadków.