Jesteś tutaj:

Wycieczka do Szkoły Podstawowej nr 2 w Zelowie

11 grudnia 2015r. otrzymaliśmy zaproszenie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Zelowie, które brzmiało:

,,Uczniowie i nauczyciele
Szkoły Podstawowej nr 2 w Zelowie
serdecznie zapraszają dzieci z Przedszkola Edukacyjnego w Zelowie
z wychowawcami na przedstawienie ,,Cudaczek – Sękaczek”
oraz wspólne zabawy.”

 

Grupa średniaków i starszaków skorzystała z zaproszenia i wspólnie wybraliśmy się na tą okoliczność. Dzieci miały okazję zwiedzić placówkę, która może być w przyszłości kolejną drogą w ich edukacji. Dzieci wraz z nauczycielami ze Szkoły Podstawowej nr 2 bardzo dobrze zadbały o to, aby ich młodsi koledzy i koleżanki poczuli się w ich szkole swobodnie i bezpiecznie. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem uczestniczyły w zajęciach tam zorganizowanych oraz bardzo chętnie obejrzały przedstawienie z udziałem uczniów.