Jesteś tutaj:

Przedstawienie kukiełkowe pt. „Zimowe niespodzianki”

Dnia 07 grudnia 2015r. dzieci z Przedszkola Edukacyjnego w Zelowie odwiedzili aktorzy z Teatru PSIKUS z Łodzi, którzy wystawili przedstawienie pt.: „Zimowe niespodzianki”.

Rozbawione, psotne i niestety troszkę rozleniwione rodzeństwo, zapomniało o nadchodzących świętach, choince, prezentach, a przede wszystkim zaniedbało przedświąteczne porządki. Zapowiada się więc smutna wigilia. Przypadek sprawia, że w pobliskim lesie świętemu Mikołajowi przydarza się kraksa. To zdarzenie, oraz inne niespodziewane, a przychylne zbiegi okoliczności pomagają dzieciom wyjść z opresji i w pełni rozkoszować się zimą, gwiazdką i Bożym Narodzeniem.

Przedstawienie lalkowo-aktorskie, ilustrowane nastrojową, doskonale harmonizującą z klimatem muzyką. Dzięki umiejętnemu poprowadzeniu akcji, spektakl doskonale komponuje się tak w okresie świątecznym, jak i noworoczno – karnawałowym.

Ta mądra i zabawna opowieść była dla dzieci ciekawym wydarzeniem kulturalnym.