Zajęcia otwarte z rodzicami pt.: ,,Ubrania na zimne dni”

W dniu 27 listopada 2015 roku w Przedszkolu Edukacyjnym odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców z grupy 4-latków pod tytułem: „Ubrania na zimne dni”. Celem zajęć było rozwijanie u dzieci umiejętności liczenia, kształtowanie umiejętności klasyfikowania, sprawności manualnej, umiejętności uważnego słuchania, uwagi i pamięci, mowy oraz wdrażanie do aktywnego uczestnictwa w zajęciach. Dzieci wraz z rodzicami miały m.in. za zadanie rozwiązać zagadkę, porównać długość szalików oraz posegregować ubrania na letnie i zimowe. Na zajęciach panowała miła, radosna atmosfera. Rodzice poza obserwacją własnych pociech włączyli się do zabaw ruchowych, co szczególnie radośnie wspominają do dzisiejszego dnia dzieci.