Jesteś tutaj:

,,Jesienny Bal Pluszowego Misia” w Przedszkolu Edukacyjnym

Mimo, że liście już opadły i jest chłodno to jesienią wcale nie musi być smutno. Ta pora roku mieni się również pięknymi barwami i jesienią też można bawić się na balu. Taki „JESIENNY BAL” odbył się 26.11.2015 r. w przedszkolu . Rodzice wraz z dziećmi przygotowali ciekawe i pomysłowe jesienne stroje. Na balu bawiły się: muchomorki, liściaki, lisek, zając i wiele innych. Wszyscy śpiewali piosenki jesienne i prezentowali jesienna modę, tańcząc i bawiąc się w radosnym nastroju.

Tego dnia obchodziliśmy również w naszym przedszkolu  „Światowy Dzień Pluszowego Misia”. Dzieci zaprosiły w tym czasie swoich domowych, dużych i małych, pluszowych ulubieńców do Krainy Pluszowego Misia, gdzie misie zajmowały honorowe miejsce. W tym radosnym dniu przedszkolaki śpiewały piosenkę „Jadą, jadą misie” i słuchały wiersza J. Brzechwy Miś”, porównywały wielkość misiów, uczestniczyły w zabawach matematycznych, poznały opowiadanie o wielkim łasuchu oraz odbyła się gimnastyka dla misiów. W międzyczasie przedszkolaki uczestniczyły w pląsach przy „misiowych” piosenkach.