Przedstawienie kukiełkowe pt. „Jesień na polanie”

Nasze przedszkole nieustannie poszukuje ciekawych metod dydaktyczno-wychowawczych sprzyjających rozwojowi intelektualnemu dzieci. Jedną z nich jest nauka poprzez oglądanie i omawianie spektakli teatralnych przedstawianych przez różne Agencje Artystyczne.

30 października 2015r. nasze przedszkolaki obejrzały przedstawienie pt. ,,Jesień na polanie” w wykonaniu Agencji Artystycznej KANON z Krakowa, z którego w ciepły i humorystyczny sposób dowiedziały się o zwyczajach leśnych zwierząt: niedźwiedzia, sójki, wiewiórki.

W zabawny sposób aktorzy przekazali dzieciom wiadomości na temat przygotowania się zwierząt do zimy. Artyści w znakomity sposób zabawiali publiczność, co powodowało wielkie zadowolenie u dzieci.