Jesteś tutaj:

Wizyta w Przedszkolu Edukacyjnym policjanta z Komisariatu Policji w Zelowie

Dnia 22 października 2015 r. do Przedszkola Edukacyjnego im. Jana Amosa Komeńskiego w Zelowie został zaproszony funkcjonariusz Policji na spotkanie z dziećmi 3 – 6-letnimi. Celem tego spotkania było zapoznanie dzieci z zawodem policjanta, z jego umundurowaniem i rekwizytami. Na spotkaniu poruszone były również zagadnienia związane z bezpieczeństwem poruszania się na drodze, a także zachowania się w niebezpiecznych sytuacjach., w których mogą uczestniczyć. Policjant w bardzo ciekawy sposób opowiadał dzieciom o swojej pracy. Starał się przekonać dzieci, że policjanci są po to, by chronić ludzi oraz pomagać im. Na pożegnanie dzieci wręczyły policjantowi laurki z podziękowaniami. W nagrodę za wzorowe sprawowanie dzieci otrzymały obietnicę ponownych odwiedzin