Jesteś tutaj:

Sprawozdanie z IV Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka

Ale heca, ale draka:
Dziś Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka!

Sejm Rzeczpospolitej Polskiej ustanowił dzień 20 września Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka!
Pragniemy z tej okazji przekazać wszystkim Przedszkolakom, tym małym, tym średnim i tym całkiem dużym, najlepsze życzenia.    

Rośnijcie jak na magicznych drożdżach, uczcie się codziennie czegoś nowego i bawcie się w najlepsze!

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka po raz trzeci był obchodzony na terenie naszego miasta. Z tej okazji 18 września o godz.9.30 pod pomnikiem Tadeusz Kościuszki zebrały się dzieci z nauczycielami z wszystkich zelowskich przedszkoli, aby w obecności Pani Burmistrz Zelowa wypuścić 150 kolorowych balonów „Z marzeniami do nieba”. Po powrocie do przedszkola czas upłynął nam na zabawie. Dzieci uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej KLANZY, co wywołało wiele radości. Podczas rozmów z nauczycielkami dzieliły się wrażeniami z pierwszych tygodni pobytu w placówce. Na zakończenie wychowawczynie złożyły dzieciom życzenia i zaśpiewały ,,sto lat”.