Jesteś tutaj:

,,IV Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka”

Dnia 18.09.2015r. na terenie miasta Zelów obchodziliśmy,, IV Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka”. Z tej okazji pod pomnikiem Tadeusza Kościuszki zebrały się dzieci z nauczycielami z wszystkich zelowskich przedszkoli, aby w obecności Pani Burmistrz Zelowa wypuścić kolorowe balony pod hasłem „Z marzeniami do nieba”. Dzieci z grupy 4-latków również uczestniczyły w tej uroczystości i z zachwytem podziwiały unoszące się do nieba balony. Po powrocie do przedszkola pani Ewelina i pani Ania miały przygotowaną dla dzieci niespodziankę z okazji ich święta. W ogrodzie przedszkolnym zostały zorganizowane wspólne zabawy przy użyciu chusty animacyjnej KLANZY. Dodatkową atrakcją była możliwość udekorowania chodnika na terenie placówki przy użyciu kredy do tablicy. Po mile spędzonym czasie na świeżym powietrzu dzieci w sali przedszkolnej otrzymały cukierki ufundowane przez Panią Burmistrz Zelowa.