Wystawa kartek świątecznych

Od dnia 8 grudnia 2014r. do  19 grudnia 2014r. w Przedszkolu Edukacyjnym im. Jana Amosa Komeńskiego w Zelowie można było oglądać wystawę kartek świątecznych pt. „Święta tuż, tuż…”

Kartki wykonały dzieci z Przedszkola Edukacyjnego wraz z rodzicami. Technika wykonania kartek była dowolna, według własnego pomysłu, dlatego powstały prace niepowtarzalne i wyjątkowe.

Dzieci z wielkim entuzjazmem oglądały ekspozycję gotowych już prac umieszczonych na wystawie. Z zainteresowaniem podziwiały prace swoich kolegów i koleżanek.

Celem takiej pracy było pogłębienie więzi rodzinnych między dziećmi i ich rodzicami podczas wspólnie wykonanej pracy, a także uwrażliwienie na magię Świąt Bożego Narodzenia. Kartki wraz ze świątecznymi życzeniami zostały przekazane na Oddział Dziecięcy do Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie.