Jesteś tutaj:

Zakończenie roku szkolnego

Dnia 25 czerwca 2014 r. w Przedszkolu Edukacyjnym im. Jana Amosa Komeńskiego w Zelowie odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego.

Grupa starszaków pod kierunkiem p. Ewy Tyluś rozpoczęła część artystyczną przedstawiając publiczności bajkę pt.: „Jak Żwirek i Muchomorek pomogli Rusałce”. Dalszą część uroczystości poprowadziła p. Małgorzata Ociepa, która wystawiła z grupą maluchów przedstawienie pt. „Rzepka” J. Tuwima. Część artystyczna zakończyła się wspólnymi występami muzyczno-wierszowymi dzieci w języku polskim i angielskim.

Po wszystkich występach każde dziecko otrzymało z rąk Pani Dyrektor pamiątkowy dyplom oraz upominki ufundowane przez Radę Rodziców.

Uroczystości zakończyły się przedstawieniem-niespodzianką przygotowanym przez rodziców. Była to sztuka teatralna na podstawie wiersza Eric’a Carle’a pt.: „Bardzo głodna gąsienica”.

Po części artystycznej odbył się  poczęstunek i wspólna zabawa w sali widowiskowej przedszkola.