Jesteś tutaj:

XII FESTIWAL TEATRZYKÓW PRZEDSZKOLNYCH

W dniach od 09 do 13 czerwca 2014r. w Muzeum Braci Czeskich Kościoła Ewangelicko-Reformowanego w Zelowie odbył się XII Festiwalu Teatrzyków Przedszkolnych „MALI – WIĘKSZYM”.

W festiwalu tym wzięło udział dziewięć placówek z terenu miasta i gminy Zelów. Grupy teatralne Komeniuszki  oraz Małe Komeniuszki z Przedszkola Edukacyjnego, jako gospodarze imprezy, wystawili bajki pt. „Jak Żwirek i Muchomorek pomogli Rusałce” oraz „Rzepka”.

Wszystkie zespoły teatralne, które wzięły udział w Festiwalu zajęły I miejsca. W nagrodę otrzymały pamiątkowe dyplomy, książki, pacynki oraz statuetkę. Nagrodą główną był wyjazd do Teatru Piccolo w Łodzi na przestawienie pt.: „Urodziny Baby Jagi”.

Na zakończenie festiwalu wszystkich uczestników konkursu zaprosiliśmy na słodki poczęstunek.