Jesteś tutaj:

UROCZYSTOŚĆ „20 – LECIA PRZEDSZKOLA”

W tym roku w kalendarzu imprez naszego przedszkola zagościła jubileuszowa uroczystość „20-lecie Przedszkola Edukacyjnego im. Jana Amosa Komeńskiego” w Zelowie.

Ta uroczystość odbyła się  30 maja 2014r.. Obchody rozpoczęły się od uroczystej akademii, na której przedszkolaki zaprezentowały montaż słowno-muzyczny poświęcony istnieniu placówki. Wiersze, piosenki, tańce oraz gra na instrumentach (dzwonki) przygotowane przez obie grupy przedszkolne, przeplatały się tworząc ciekawy pokaz artystyczny. Na zakończenie części oficjalnej na ręce pani dyrektor Marii Janczyk-Kukieły zostały złożone gratulacje oraz drobne upominki od zaproszonych gości.

Dalsza część uroczystości prowadzona była przez Artystyczne Centrum Rozrywki Rodzinnej „Klaunik” pod hasłem pokazów akrobatycznych, zabaw z postaciami z bajek i konkursów dla rodziców i dzieci. Wspólne pląsy, tańce, konkursy wprawiły uczestników zabawy w klimat radości i uśmiechu.

Po muzycznych zabawach, akrobatycznych pokazach i konkursach przyszedł czas na słodki poczęstunek i pamiątkowe zdjęcia.