SPOTKANIE Z KOSMETYCZKĄ

Dnia 23 maja 2014r. nasze przedszkole odwiedził jeszcze jeden niezwykły gość. Była nim pani Beata Kruk – kosmetyczka, mama Hani.

Pani Beata opowiedziała dzieciom z grupy maluchów i z grupy starszaków, jak należy dbać  o higienę skóry już w najmłodszych latach, by była piękna i zdrowa. Dużo uwagi poświęciła na dietę dzieci, która ma wpływ na zdrowie nie tylko skóry, ale całego organizmu. Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały opowieści gościa, po czym zadawały liczne pytania.

Druga cześć spotkania miała charakter praktyczny. Pani Beata pokazała dzieciom przedmioty związane z jej zawodem tj. cienie do powiek, maskary, kremy, pilingi, tipsy, pędzelki.

Największe wrażenie na dzieciach zrobił masaż kosmetyczny twarzy, który nasz Gość wykonywał na chętnym dziecku.

Na zakończenie spotkania zostały zrobione pamiątkowe zdjęcia. W podziękowaniu za przybycie, dzieci zaprosiły panią kosmetyczkę za rok na ponowną wizytę. Z niecierpliwością czekamy!