Jesteś tutaj:

SPOTKANIE Z MECHANIKIEM MASZYN BUDOWLANYCH

Dnia 22 maja 2014r. nasze przedszkole odwiedził niezwykły gość. Owy gość to Pan Rafał Łukasiewicz – mechanik maszyn budowlanych, tata Agatki i Igi.

Pan Łukasiewicz opowiedział przedszkolakom, na czym polega jego praca. Większość dzieci doskonale znała narzędzia, którymi naprawia się maszyny budowlane np.: potężne koparki i ładowarki. Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały opowieści gościa, po czym zadawały liczne pytania, dotyczące nurtujących je kwestii.

Największe wrażenie jednak zrobił na nich samochód serwisowy oraz koparka, które na krótko stanęły przed przedszkolem. Zadowolone przedszkolaki mogły wejść do środka pojazdów i swobodnie oglądać wszystkie narzędzia i urządzenia znajdujące się w nich.

Na zakończenie spotkania zostały zrobione pamiątkowe zdjęcia w „łyżce koparki”. Dodatkową atrakcją był słodki poczęstunek, który czekał na dzieci w samochodzie serwisowym.

W podziękowaniu za przybycie, dzieci zaprosiły pana mechanika za rok na ponowną wizytę. Już nie możemy się jej doczekać!