Jesteś tutaj:

SPOTKANIE Z FRYZJEREM DLA ZWIERZĄT

Dnia 21 maja 2014r. nasze przedszkole odwiedziła pani Wioleta Pospiszył, mama Kubusia. Przyprowadziła ze sobą swojego pupila, pieska Puszka i opowiedziała, jak należy pielęgnować i troszczyć się o zwierzęta domowe tj.: odpowiednie karmienie, wyczesywanie, kąpanie, szczepienie a także strzyżenie.

Dzieci, które wzięły udział w spotkaniu dowiedziały się jak pani Wioleta strzyże psy. Przygotowany pokaz ostrzy, nożyczek oraz maszynek do wycinania sierści wzbudził ogromny podziw. Każdy mógł ostrożnie dotknąć narzędzi potrzebnych w salonie groomingu.Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały opowieści gościa, po czym zadawały liczne pytania, dotyczące nurtujących je kwestii.

Na zakończenie spotkania zostały zrobione pamiątkowe zdjęcia z panią Wioletą oraz z psem Puszkiem.

W podziękowaniu za przybycie, dzieci zaprosiły naszych Gości za rok na ponowną wizytę. Już nie możemy się jej doczekać!