PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE “PTASIE TRELE”

Dnia 21 marca 2014r. dzieci z Przedszkola Edukacyjnego w Zelowie odwiedziła grupa teatralna Narval z Białegostoku, która wystawiła przedstawienie interaktywne pt.: „Ptasie trele”.

zapraszamy na szczyty drzew, tuż pod błękitne niebo. My bliscy przyjaciele słońca otwieramy drzwi do naszej ptasiej filharmonii. Nie spotkacie tu człowieka, bo to teatr zarezerwowany tylko dla tych co ze skrzydłami i dziobami podziwiają świat. Dla Was jednak zrobimy wyjątek, bo musimy przekazać tajną wiadomość, którą przekazało nam słońce….

To ekologiczna bajka, pełna muzyki i tańca, której bohaterami są ptaki. Ptasie trele to nie tylko ciekawy spektakl teatralny, to przede wszystkim lekcja ze świata ptaków. Dzieci mogły podziwiać bociany, wróble, kukułki, zięby, skowronki,  kruki, sowę,  srokę,  kosa,  kuropatwę i szpaki.

Była to  zabawna, teatralna przygoda w której chętnie brały czynny udział dzieci z naszego przedszkola.