Jesteś tutaj:

SERDUSZKOWY BAL KARNAWAŁOWY

Karnawał to doskonały czas na organizowanie wszelkich balów i zabaw nie tylko dla dorosłych. Dla dzieci bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni.

W naszym przedszkolu taki bal odbył się 14 lutego.

Panie pracujące w przedszkolu dołożyły wszelkich starań, by tego dnia sale przedszkolne  za sprawą wyjątkowych dekoracji w postaci balonów, serpentyn oraz różnorodnych kolorowych ozdób wyglądały zjawiskowo oraz wprowadzały dzieci w wesoły nastrój zachęcający do wspólnej zabawy.

Od samego rana zamiast przedszkolaków do przedszkola przychodziły księżniczki, w towarzystwie piratów, czarownic, wróżek, kowbojów, sindbadek i innych postaci bajkowych. Nie zabrakło oczywiście super bohaterów: supermanów, spidermanów i batmanów. Wspólnie z dziećmi przebrały się również Panie wychowawczynie.

Przebierańcy świetnie się bawili. Skoczna, rytmiczna muzyka zachęcała do tańców, a wspólne zabawy i gry sprawiły dzieciom wiele radości i pozostawiły w ich pamięci niesamowite wrażenia. Wszyscy tancerze stanęli do konkursu na „Królową i Króla balu”. Po wyborze Króla i Królowej odbyła się uroczysta koronacja zwycięskich par.

W przerwie dzieci miały czas na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, a także do wykonania sobie zdjęcia w karnawałowych przebraniach